Villanyszerelő állás, százhalombattai munkavégzéssel.

Társaságunk vállalkozási diviziója közép/kisfeszültségű transzformátor állomások készreszerelésével foglalkozik, mely tevékenységet saját százhalombattai telephelyünkön végzünk. Fiatal és dinamikus csapatunkba önállóan dolgozni képes, munkájára igényes villanyszerelő kollégát keresünk. Ha Ön stabil, megbízható munkahelyet keres és megfelel az elvárásoknak jelentkezzen mihamarabb!

Pozíció leírás:
A transzformátor állomásokhoz tartozó, az áramellátáshoz szükséges vezetékrendszer szerelése vagy javítása és a különböző fogyasztók villamos hálózatba bekötése.

Főbb feladatok, munkák:

  • a tervrajzok és huzalozási rajzok áttanulmányozása
  • a védőcsövek falra erősítése, az elosztódobozok, a kapcsolók, a biztosítékok, a kapcsolószekrények és a világítástechnikai szerelvények felszerelése
  • a vezetőhuzalok lemérése és behúzása a védőcsőbe
  • a megfelelő vezetővégek csupaszolása és összesodrása
  • a fogyasztók bekötése és a bekötés helyességének ellenőrzése
  • a védőföldelések kialakítása és a földelési ellenállás rendszeres ellenőrzése
  • a villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • villanyszerelő végzettség/képesítés
  • megbízhatóság, önállóság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jogosítvány
  • proaktivítás
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • nyelvtudás
  • csoportvezetői tapasztalat
  • emelőgép kezelői vizsga
  • villamosműkezelői képesítés
  • FMV képesítés

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes bérezés
  • kiváló munkakörülmények
  • fiatal, dinamikus csapat, családias légkör
  • megbízható, pénzügyileg stabil munkaadó
  • előrelépési lehetőség
  • csapatépítő események

Munkavégzés helye:

2440 Százhalombatta, Műszerész köz 4.

Amennyiben a fenti állás felkeltette érdeklődését kérjük küldje el önéletrajzát az allas@enertech.hu e-mail címre! Jelentkezésével egyidőben jelölje meg bérigényét!

Kérjük, hogy amennyiben rendelkezésre állnak jelentkezésével a következő dokuemntumokat legyen kedves megküldeni:

• önéletrajz

• referenciák

• opcionálisan ajánlások korábbi munkahelyekről