Lakatos állás, százhalombattai munkavégzéssel.

Társaságunk vállalkozási diviziója közép/kisfeszültségű transzformátor állomások készreszerelésével foglalkozik, mely tevékenységet saját százhalombattai telephelyünkön végzünk. Fiatal és dinamikus csapatunkba önállóan dolgozni képes, munkájára igényes Lakatos kollégát keresünk. Ha Ön stabil, megbízható munkahelyet keres és megfelel az elvárásoknak jelentkezzen mihamarabb!

FELADATOK

Tartószerkezetek gyártása gyártmányterv alaján
Méretre vágás, darabolás, hegesztés
Villamos berendezések mechanikai összeszerelésében közreműködés

ELVÁRÁSAINK

  • szakirányú végzettség vagy gyakorlat;

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat;

  • precíz, igényes, felelősségteljes, önáló munkavégzés;

  • együttműködési készség, csapatmunka;

  • "B" kategóriás jogosítvány.

ELŐNYT JELENT

  • erősáramú iparágban szerzett tapasztalat;

  • targonca vagy darukezelői képesítés

AMIT KÍNÁLUNK

  • stabil, megbízható háttér;

  • szakmai fejlődési lehetőség.

  • versenyképes jövedelem;

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

2440 Százhalombatta, Műszerész köz 4.

Amennyiben a fenti állás felkeltette érdeklődését kérjük jeletkezzen az allas@enertech.hu e-mail címen!