CNC gépkezelő - élhajlító állás, százhalombattai munkavégzéssel.CNC Élhajlító állás Százhalombattán

Társaságunk az Enertech Hungária több, mint 15 éve megbízható beszállítója a magyar villamosenergia piac résztvevőinek, az érvéghüvelytől a nagyfeszültségű transzformátorig, legyen szó energiaszolgáltatókról, kivitelezőkről, nagykereskedőkről, kiskereskedőkről vagy végfelhasználókról. Csapatunk folyamatosan fejlődik, ezért munkatársat keresünk CNC gépkezelő/élhajlító munkakörbe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Tervrajzok alapján programozás és termékgyártás (áramvezető gyűjtősínek)
  • Boschert CU-Profi stancológép programozása cncKad szoftverrel és kezelése Boschert CNC 32060 vezérléssel
  • Boschert Gizelis G-FLEX 3140 hajlítógép programozása és kezelése CybTouch 12 vezérléssel
  • gépkarbantartás elvégzése/végeztetése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú végzettség vagy gyakorlat;
  • CNC élhajlításban szerzett tapasztalat;
  • precíz, igényes, felelősségteljes, önálló munkavégzés;
  • együttműködési készség, csapatmunka;

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • erősáramú iparágban szerzett síngyártás tapasztalat;
  • 5-10 mm-es anyag hajlításában szerzett tapasztalat;
  • réz és/vagy alumínium hajlításában szerzett tapasztalat;
  • targonca vagy darukezelői képesítés;
  • angol/német nyelvtudás;
  • B kategóriás jogosítvány;

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, megbízható háttér;
  • szakmai fejlődési lehetőség.
  • versenyképes jövedelem;
  • hétfőtől péntekig tartó, egy műszakos munkarend

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

2440 Százhalombatta, Műszerész köz 4.

EGYÉB JUTTATÁSOK:

szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása, utazási támogatás

Amennyiben a fenti állás felkeltette érdeklődését kérjük jelentkezzen az allas@enertech.hu e-mail címen vagy a +36 30 229 3389 telefonszámon!