Állások az Enertech Hungáriánál

Villanyszerelő állás, százhalombattai munkavégzéssel.

- Kitűnő, munkájára igényes villanyszerelőket keresünk erősáramú területre, százhalombattai munkavégzéssel.
Vásárlóink számára munkavállalóink tapasztalata és szakértelme a garancia, hogy a kritikus fontosságú feladatot ellátó berendezéseink zavartalanul működnek akár évtizedeken keresztül is.

- Az ENERTECH Hungária Kft. vállalkozási divíziója erőátviteli transzformátorok, kompakt transzformátor állomások és egyéb középfeszültségű berendezésék értékesítésével, gyártásával és összeszerelésével foglalkozik.
Elmondhatjuk, hogy szinte minden kategóriában rendelkezünk magyarországi és nemzetközi referenciákkal is!

- Ha rendelkezel villanyszerelési tapasztalattal és kihívásokkal teli, érdekes munkát szeretnél végezni egy folyamatosan fejlődő cégnél jelentkezz hozzánk! Nálunk villanyszerelőként, egy dinamikus és tapasztalt csapat részeként dolgozhatsz.

Amit kínálunk:

Műhely körülmények között történő munkavégzés!
Stabil háttér
Szakmai fejlődési lehetőség
Családias jó hangulatú, fiatalos szemléletű csapat.
Éves bónusz / mozgóbér

Feladatok:

• Munkavégzés 7 fős villanyszerelő csapat részeként.
• Elosztóhálózati olajszigetelésű transzformátorok és egyéb erősáramú berendezések összeszerelése, bekötése.
• Munkavégzés a megadott tervrajzok és huzalozási rajzok figyelembe vételével.
• Védőcsövek , elosztódobozok, a kapcsolók, a biztosítékok, a kapcsolószekrények és a világítástechnikai szerelvények felszerelése, a falban tett kár kijavítása.
• Az áramellátáshoz szükséges vezetékrendszer szerelése vagy javítása és a különböző fogyasztók villamos hálózatba bekötése.
• Vezetékezéssel kapcsolatos feladatok ellátása. Mérés, behúzás, bekötés, védőföldelések kialakítása. Az elvégzett munkák utólagos ellenőrzése.
• A villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása.

Elvárások:

• középfokú szakképesítés
• megbízhatóság, önállóság
• pontos, precíz munkavégzés

Előny:
• munkatapasztalat, nyelvtudás

Munkavégzés helye:

2440, Százhalombatta műszerészköz 4.

Jelentkezés: enertech@enertech.hu email címen.

Kosár

A kosár üres.